THE 5-SECOND TRICK FOR کارشناس خودرو در محل تهران

The 5-Second Trick For کارشناس خودرو در محل تهران

The 5-Second Trick For کارشناس خودرو در محل تهران

Blog Article

البته هزینه این خدمات با هزینه کارشناسی خودرو متفاوت است. چه مواردی در کارشناسی خودرو همراه مکانیک بررسی می‌شود؟

بله. با تماس با کارشناسان همراه مکانیک تا یک ساعت قبل از اعزام کارشناس فنی در محل، امکان تغییر زمان و محل بازدید و مدل خودرو برای مشتری وجود دارد.

بنابراین توصیه می‌کنیم در زمان تحویل خودرو، حتما از کارشناس فنی برای بازدید خودرو در محل کمک بگیرید.

عملکرد دستگاه تشخیص رنگ بر اساس ضخامت رنگ استفاده شده می باشد، حال آنکه بعضی از نقاشان خودرو این دستگاه را در اختیار دارند و عدد بدست آمده را در همه جا یکسان می کنند، که بعضی از کارشناسان خودرو مبتدی قادر به تشخیص آن نمی باشند.

برخی از بهترین مراکز کارشناسی خودرو در محل تهران به همراه آدرس و اطلاعات تماس آنها در ادامه معرفی می گردند.

کارشناسی رنگ و فنی خودرو اکبری تهران، بزرگراه یادگار امام، شهید خرم رودی، سهیل، تقاطع میثم،خیابان سهیل پلاک ۳۷

تخصص در کارشناسی خودرو: باید دانش عمیقی در مورد انواع خودروها، از جمله عملکرد مکانیکی، بدنه، رنگ و آپشن ها داشته باشد.

این فرآیند شامل بررسی مواردی مانند بدنه، رنگ، سقف،ستون،شاسی ،شیشه‌ها، چراغ‌ها، موتور، گیربکس، سیستم تعلیق، ترمز و سایر سیستم‌های فنی خودرو است.

پس از اتمام کارشناسی فنی و بدنه، تیم قیمت‌گذاری کارنامه به استناد کارشناسی انجام‌شده، بازه قیمت خودرو را تعیین و در گزارش نهایی ثبت می‌کند.

همچنین به منظور بهبود مستمر دانش و مهارت در این حوزه، ‌‌کارشناسان خودرو ‌ به‌طور پیوسته در دوره‌های تخصصی «آکادمی کارنامه» شرکت می‌کنند.

هزینه کارشناسی و قیمت کارشناسی فنی و بدنه، براساس عوامل متعددی از جمله نوع خودرو و سال ساخت آن، برند و آپشن‌های خودرو تعریف می‌شود و نمی‌توان به‌طور دقیق هزینه‌ای برای آن مشخص کرد. اما اصلا نگران نباشید! در صورتی که خودروی خود را برای بررسی و تست به کارشناسان آچاره بسپارید، خدماتی بسیار با کیفیت در ازای هزینه‌ای بسیار منصفانه دریافت خواهید کرد.

این دستگاه، به‌طور دقیق می‌تواند وضعیت و ضخامت رنگ بدنه را بررسی کند.

کارشناسی تعویض قطعات بدنه خودرو : یکی از اصلی ترین قسمت هایی که هر کارشناس خودرو باید به آن توجه کند کارشناسی تعویض قطعات خودرو است؛ در مبحث رنگ خودرو گفته شد که صافکاران و نقاشان ماهر به راحتی می توانند قطعات را تعویض یا رنگ کنند، که تنها فروشنده از آن اطلاع دارد، هرگونه تغییر شکل بدنه خودرو، ضربه یا زنگ زدگی سبب می شود که استحکام و ایمنی خودرو کاهش یابد، که تنها تعمیر اصولی یا تعویض آن قسمت می تواند ایمنی و استحکام خودرو به حالت قبل برگرداند.

با همکاری خودروشاپ، پلتفرمی آنلاین برای خرید و فروش خودروهای اقساطی، و کارشناس پلاس، که به عنوان یکی از بهترین کارشناسان خودرو در بازار شناخته شده است، مشتریان می‌توانند با اطمینان خاطر خودروهای خود را خریداری کنند. با همکاری این دو کارشناس خودرو در محل تهران شرکت، مشتریان هم می‌توانند به راحتی خودروهای مورد نظر خود را پیدا کرده و با خیالی آسوده به خرید خودرو مورد نظر خود بپردازند و هم اگر قصد فروش خودرو خود را دارند آن را با برگه کارشناسی کارشناس پلاس و به کمک خودروشاپ در سریعترین زمان ممکن اقدام به فروش خودرو خود کنند.

Report this page